Sisesta 3 esimest tähte ja vaata majajuhi kaarti
Vaata poodide nimekirja Vaata majaplaani Vaata poodide nimekirja

Koduekstra

Koduekstra OÜ on alates 1998. aastast tegutsev Eesti suurim kodu- ja majapidamiskaupu müüv jaekett, millele kuulub 14 kauplust ning e-pood. Koduekstra kaubavalikus on enam kui 17 000 toodet alates igapäevastest esmatarbekaupadest kuni ajakohaste hooajatoodeteni. Meie lettidelt leiab tuntud kaubamärke nagu Maku, Fiskars, Illa, Vileda, McLean, Xpert, 4Living, Sencor, Blupop, Duracell, Tesa, Loctite, Froch, Mayeri, Zewa, GreenShield, Tamrex, Rolson, Finnbullet, Aquafor, Mustang, Magefesa, Lamart, Smile, Herevin Mio, Banquet, Curver, Spaas, Plastteam jmt. Igakuiselt ilmub ka Koduekstra kliendileht, mis toob teieni parimad pakkumised meie kaubavalikust.

Ettevõttes töötab üle 100 asjatundliku ja pühendunud töötaja, kes kõik pingutavad selle nimel, et klientide ostukogemus oleks alati kodune ja meeldiv.

Oma püsiklientidele teeb Koduekstra igakuiselt sooduspakkumisi, mis jõuavad nendeni uudiskirja ning kliendilehe vahendusel. Kliendiks hakkamine on lihtne – tuleb vaid kaupluses või e-poes oma ID-kaart registreerida.

Lahtiolekuajad:

E-P 10-21

(+372) 5699 1076
Vaata asukohta plaanil

COPYRIGHT EEDENI KESKUS 2018 - 2019 ©

Greaton CMS