Sisesta 3 esimest tähte ja vaata majajuhi kaarti
Vaata poodide nimekirja Vaata majaplaani Vaata poodide nimekirja

Looduse Abi

Looduse Abi on jaekaupluste kett, mis pakub tõeliselt unikaalset kaupade valikut sinu tervise ja ilu jaoks. Siit leiate üle 2000 toote, mis on vajalikud täisväärtuslikuks ja funktsionaalseks toitumiseks:
• pudrud, toidukliid ja kiudained;
• kissellid, toidulisandid, jahud ja jahusegud seemnetest ja pähklitest;
• looduslikud külmpressitud taimeõlid – linaseemnetest, seedripähklitest, astelpajust ja kõrvitsaseemnetest;
• taimed ja teesegud;
• mahe-, vegan- ja ayurveda tooted.
Lisaks pakume ka looduslikku ja hooldavat kosmeetikat, eeterlike õlisid, massaaživahendeid, aplikaatoreid ja palju muud. Kogu meie kaup on sertifitseeritud vastavalt EL-s kehtivatele normidele.

Eestis pakub Looduse Abi kõige laiemat valikut Siberi ja Altai tervisetoodetest, mille kasulikkust ja tervistavat jõudu on raske ülehinnata. Meie meeskond usub siiralt, et looduses on kõik olemas, muutmaks meie elu kvaliteetsemaks. Oleme arendanud mitmete aastate vältel looduslike vahendite kollektsiooni koostöös Venemaa, Eesti ja Euroopa riikide tarnijatega ning loonud ka täiesti oma unikaalseid tooteid.
Looduse Abi peamine deviis – „Tervisepood kogu perele“ tähendab seda, et pakume tooteid nii naistele, meestele kui ka lastele. Looduse Abi näeb oma missioonina innustada võimalikult paljusid Eesti elanikke hoolitsema enda ja oma lähedaste tervise eest, pakkudes maksimaalselt laia valikut looduslikke, efektiivseid, ohutuid ja taskukohaste hindadega tooteid tervislikuks toitumiseks ja tervise ning ilu säilitamiseks.

Looduse Abi (varasema nimega „Lavka Žizni“) on alguse saanud 1997. aastal ja käesolevaks momendiks kuulub kauplusteketti kokku rohkem kui 20 kauplust Eesti suuremates linnades.

Lahtiolekuajad:

E-P 10-21

(+372) 58191474
Vaata asukohta plaanil

COPYRIGHT EEDENI KESKUS 2024 ©

Greaton CMS