Sisesta 3 esimest tähte ja vaata majajuhi kaarti
Vaata poodide nimekirja Vaata majaplaani Vaata poodide nimekirja

Apollo Kino

Eedeni Apollo Kino pakub tartlastele kolme kinosaali jagu kvaliteetset kinoelamust, mugavaid nahktoole ja Euroopa kinotehnika absoluutset tipptaset. Iga saali kroonjuveeliks on Barco 4K Flagship laserprojektorid. Superkvaliteetne Dolby 7.1 ruumiline heli ja maailma vanima kõlaritootja Tannoy ja Turbosound eritellimusel valmistatud kõlarid pakuvad kõrgeima taseme helikvaliteeti. Saamaks parimat elamust ootavad Teid ligi 500 mugavat kinotooli. Igas kinosaalis on kudrutajatele mõeldud paaristoolid ning tõelistele kinostaaridele mõeldud unikaalse Apollo kontseptsiooniga staaritoolid.
 
Kinopiletite, suupistete ja jookide eest saab järjekorras seismata tasuda iseteeninduskassades. Samuti saab kinopileti soetada mobiilist läbi Apollo Kino nutirakenduse, kust lisaks on võimalik jälgida oma ostuajalugu, hoida pilk peal Apollo Klubi staatusel, soodustustel, kinkepiletitel, tutvuda värskete kinokavadega ning vaadata filmitreilereid.

 

Apollo Kino klienditugi abistab teid E-R 9-17. Nädalavahetuseti ning väljaspool klienditoe tööaega palume tekkinud küsimuste ja muredega pöörduda kino piletikassasse.

Lahtiolekuajad:

E-P 10-22

Vaata asukohta plaanil

COPYRIGHT EEDENI KESKUS 2018 - 2019 ©

Greaton CMS